אודות

המקצועיות שלנו

כולם היום מומחים…
יועצינו עברו הדרכות במשרדי חברת "דן שלדן בע"מ", היבואן הרשמי של KARCHER בישראל, ע"י צוות מומחים. כל יועץ יודע לזהות את צרכי הלקוחות ולהתאים את הפתרון הנדרש עבורם. לכל מכונת שטיפת רצפות של קרשר המוצגת באתר, יש הסבר ומפרט טכני עשיר, שמאפשרים לקבל סקירה על אודותיה.
כי מומחיות היא לא דבר של מה בכך,
מומחיות היא התחום של קרשר.
נסו ותיווכחו עוד היום!

איך זה עובד

בקרשר השירות מתחיל מיד!
כבר מן הרגעים הראשונים לפניית הלקוח אלינו, הוא מקבל יחס אישי והסבר מלא על כל המוצרים של חברת KARCHER. תוך זיהוי צרכיו הספציפיים, אנו מתאימים לו מכונת שטיפה לרצפה שבביתו, העונה בדיוק לדרישותיו הספציפיות, בשילוב חומרי הניקוי שיספקו לו פתרון יעיל ומהיר במשימת הניקיון. במידה ואנו רואים שיש צורך בהדגמת המכשיר ללקוח, אנו יוצרים קשר עם סוכני KARCHER בישראל, על מנת לבצע הדגמה חיה של המכונה בבית העסק או בבית הלקוח.
תאמרו מתי והיכן, ואנחנו כבר שם.
לא אהבתם? לא קניתם!
ובינינו, אתם הולכים להתאהב מיד.

אודות קרשר

מכונת שטיפת לרצפה מתוצרת קרשר גרמניה – היא נכס.
היא פרי מוחו של מייסדה, אלפרד קרשר.
החברה נוסדה ב- 1936, והפכה למובילה בתחום פתרונות הניקוי בעולם. משרדיה הראשיים ממוקמים בשטוטגרט, גרמניה, והיא מעסיקה אלפי עובדים בכל העולם ומייצרת מכונות העונות לצרכי לקוחותיה. יתרונה נמדד במשך חיים רב לעומת המתחרים. כך, מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה, שואבי אבק ועוד, משרתים אתכם לאורך זמן רב יותר.
לסיכום, מכונת שטיפה לרצפה מתוצרת קרשר נבנתה מתוך הבנת עולם המשתמשים בה, ורואים זאת בכל פריט.
כן, בקרשר שמים לב לפרטים הקטנים ביותר.

אנו משתדלים לתת לכם את השירות הטוב ביותר, ולענות על צרכיכם, באמצעות מענה טלפוני בשעות הפעילות של מחלקת השירות, וכן באמצעות הדואר האלקטרוני. אנו נמצאים בקשר הדוק עם מנהלי שירות הלקוחות של "דן שלדן", היבואנית הבלעדית של חברת KARCHER בישראל.

כל המוצרים של חברת KARCHER עוברים ביקורת קפדנית במפעליה שבגרמניה, ועומדים בסטנדרטים הגבוהים של מכון התקנים האירופי, עם ציון כללי של 5 כוכבים. רוב המוצרים מיוצרים במדינות אירופאיות. כמו כן, ישנם מוצרים המיוצרים בסין, ועוברים את בקרת האיכות הקפדנית של ההנהלה בגרמניה.

מוצרים של KARCHER עומדים בתקנים גם של המכון התקנים הישראלי.

אנו מאמינים באבטחה מלאה של הליך הקנייה ושל פרטיות הגולשים שלנו. אנו משתמשים בפרוטוקול הסטנדרטי של המסחר האלקטרוני (SSL). פרוטוקול זה "מערבל" את המידע שמועבר במערכת, ובכך הופך אותו למוצפן, כשרק גורמים מורשים יכולים לפענחו. הצפנה זו מתרחשת מרגע הכנסת המידע למערכת, ועד ליצירת הקשר עם הגורמים המאשרים את העיסקה.

דעו את זכויותיכם:
אם למרות כל הצעדים המתקדמים הללו יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העיסקה תוך 90! יום – דבר זה מובטח על פי החוק.

אספקה תוך 7 ימי עסקים אחראי בדיקה שהמוצר נמצא במלאי. עלות המשלוח היא 45 ש"ח כולל מע"מ, בקניה מעל 490 ש"ח משלוח חינם.

 
צרו איתנו קשר
שינוי גודל פונט
ניגודיות