שאלות ותשובות

כללי – אספקה והחזרת מוצר

אספקת מכשיר קיטור ביתי, מכונות ניקוי שטיחים וריפודים ומכונות רחיצה של קרשר – תבוצע ממחסני היבואן, רק לאחר ביצוע בדיקה שתאשר כי המוצר נמצא במלאי. זמן האספקה הינו עד 7 ימי עסקים. בימי חול המועד ובתקופות חגים, זמני האספקה ייחשבו גם על פי זמני העבודה של חברת השליחויות. עלות המשלוח היא 45 ש"ח, כולל מע"מ. בקנייה של מעל ל-490 ש"ח, המשלוח יתבצע בחינם.

החזרת מוצר תבוצע תוך 14 ימי עסקים.

על המוצר לא להיות במצב משומש וכשהוא נמצא באריזתו המקורית. המוצר יוחזר לאחת מנקודות השירות של חברת "דן שלדן" – יבואנית מכונת שטיפה KARCHER בישראל, או בכל דרך אחרת, על חשבונו של הלקוח, למחסני היבואן.

הזיכוי יתבצע במסגרת אמצעי התשלום שבו בוצעה ההזמנה, למעט תשלום במזומן.

החברה תחזיר את סכום הזיכוי באמצעות שיק או בהעברה בנקאית.

פנו אלינו לבירורים נוספים

שאלות נפוצות

למה לקנות מכונות ניקוי שטיחים וריפודים?

ניקוי שטיחים וריפודים באמצעות קרשר יכול לקצר משמעותית את זמן הניקיון שלכם!
לא עוד מכשיר זול ופשוט בעל מנוע חלש, אשר אינו סוחב ליותר משנים בודדות, ואף לא מסיר את שקעי האבק העמוקים או הלכלוכים הקשים. מכונות הניקוי של קרשר הן בעלות עוצמה ייחודית ונלחמות בכתמים עקשניים בקלות ובמהירות. כך עושים זאת נכון כשרוצים באמת לנקות שטיחים וריפודים. המכונות של קרשר שוטפות במהירות וביסודיות את הבדים והמשטחים, חודרות למקומות הקשים ביותר ומותירות שטיחים וריפודים נקיים לאורך זמן רב יותר.
בשטיחים וריפודים מטפלים רק עם מוצרי קרשר.
זהירות, אתם עלולים להתמכר לזה!

איך לבחור מכונת שטיפה?

בחירת מכונת שטיפה לא נעשית בקלות ראש.
חשוב מאוד לשים לב לעוצמת לחץ המים שהיא מפיקה. לדוגמא, ישנן מכונות שטיפה בלחץ גבוה, אשר מגיעות לעוצמת לחץ מים בשיעור של 120 בר, וישנן מכונות שטיפה בלחץ גבוה, בעלות עוצמה של 110 בר. רוב המכונות ב- KARCHER המתאימות לשימוש מחוץ לבית, מתגברות מעוצמה של 100 בר ל- 160 בר בלחץ המים. מכיוון שמדובר בשימוש יומיומי – שבועי, אין צורך בלחץ גבוה יותר.
עכשיו ברור יותר?
אם לא, פנו בראש שקט לצוות הייעוץ שלנו.
השאירו את הלחץ על המכונה…

למה להשתמש בקיטורית ?

הקיטוריות של KARCHER יודעות לעשות את העבודה כמו שצריך.
הקיטוריות מנקות באופן יסודי ויעיל פריטים ביתיים, החל משטיחים ורצפות ועד ספות ורהיטים. הן מנקות בצורה שמכונות ניקיון אחרות לא מכירות. השימוש בקיטורית הניקיון מהווה דרך פשוטה ונוחה לניקוי מושלם, ללא צורך בשימוש בדטרגנטים ובחומרים המזיקים לסביבה. קיטוריות מתאימות לניקוי במגוון שימושים, כגון: רצפות, שטיחים, שטיחים מקיר לקיר, שירותים, מקלחות, קרמיקה במקלחת או במטבח, חלונות, חלונות ראווה, מראות קטנות או גדולות, תריסים, רהיטי עץ, רהיטי פלסטיק, ריפודים לרכב, ריפודים לספות ועוד.
לזה קוראים נגינה בקיטור ראשון.
 
צרו איתנו קשר
שינוי גודל פונט
ניגודיות